דף הבית >> אדניות וכדים דקורטיבים >> מאמרים >> מתנות לט"ו בשבט >> מתנות לחג >> מתנות לטו בשבט ערכת תבלינים הוראות זריעה
 

מתנות לטו בשבט ערכת זריעה ערכת שתילה- מתנה מקורית לטו בשבט תוספת מתנה לפסח ולראש השנה

ערכת תבלינים- הוראות זריעה

ערכת התבלינים כוללת את המפרט הבא:

  • כלי זריעה אדנית 10.5*13.5סמ
  • מגש לכלי זריעה
  • שקית אדמת גידול
  • שקית זרעי תבלין

הוראות הזריעה:

העביר את אדמת הגידול לכלי הזריעה

זריעה: זרע את זרעי התבלין בעומק של כ3סמ בתוך האדנית. מספר הזרעים שרצוי לשתול באדנית תלוי במיקום הרצוי לגידולם בעתיד. במידה והינכם מעוניינים להשאיר התבלין בכלי גידול זה רצוי לשתול בין1-3 זרעים (שתילה דלילה) , במידה והינכם מעוניינים לשתול את הזרעים תחילה באדנית זו ולאחר מכן להעבירו לאדנית גדולה יותר או לגינה ניתן לשתול את כלל הזרעים באדנית הזריעה (שתילה צפופה).

השקייה: לאחר הזריעה יש להשקות הזרעים ולאחר מכן ולהקפיד כי מגש כלי הזריעה יהיה רטוב תמיד מה שיאפשר לאדמת הגידול לספוג מים במידת הצורך.

נביטה: תהליך הנביטה מתארך בין מספר ימים למספר שבועות (תלוי בתבלין ובתנאי הגידול) ויכול להתבצע בתוך הבית או בגינה. תהליך הנביטה מסתיים לרוב לאחר שהזרעים מנביטים 3 עלים ראשוניים. במקרה של שתילה צפופה לאחר שלב הנביטה רצוי להעביר את הנבט לגינה.

אור ושמש: רוב התבלינים נזקקים לפחות ל2 שעות אור ביום ולפעמים אף שמש ישירה. בהתאם מומלץ לגדל את התבלינים על אדן החלון, או במקום מואר וחמים אחר.

כל מה שנותר זה לתת לזרע אהבה וסובלנות,

דוגמאות עבודתינו האחרונות:

                     

בהצלחה ירוק בעיר


 

מתנות ירוקות לחג-
מתנות לטו בשבט, מתנות לפסח, מתנות לראש השנה, מתנות ליום המשפחה, מתנות ליום האשה, מתנות ליום האהבה, מתנות לשבועות, מתנות לחנוכה, יצירה בחנוכה
צמחים כמתנות:  מתנות לחג עץ האושר, מתנות לחג עץ האהבה, מתנות לחג עץ הכסף, מתנות לחג עץ זית, מתנות לחג עץ הדס, מתנות לחג עץ רימון, מתנות לחג עץ דקל, מתנות צמח סחלב, מתנות לחג פילפל נוי, מתנות לחג אלת המסטיק,מתנות לחג ורד ננסי, מתנות לחג לאקי במבוק, מתנות לחג סוקולנטים, מתנות לחג קקטוסים.

עציצם למשרד-
עצעצים למשרד, כלים דקורטיבים למשרד, תכנון אדניות משרד, תכנון צמחי משרד

עבודות עץ-
עבודות עץ, שולחנות קקל, שולחן פיקניק עם גגספסלי גינה, פינת עישון, שולחן מעץ, אשפתונים, מאפרותגדרות מעץ, פרגולות, דקים
 


 

לייבסיטי - בניית אתרים